Этот курс представляет базовые концепции ГИС и основные функциональные возможности программного обеспечения ArcGIS. В течение этого курса вы будете работать с различными инструментами ArcGIS, собирать и систематизировать данные, создавать и публиковать карты и решать различные географические задачи.

Цей курс призначений для визначення фундаментальних основ і базових функцій ГІС, параметрів ГІС карт і структури бази даних. Вправи цього курсу дозволять отримати початковий досвід роботи, навички використання інструментів ArcGIS Desktop, які застосовуються для візуалізації географічних даних, створення карт, побудови запитів до баз даних ГІС  і аналізу.

Цей курс представляє базові концепції ГІС та основні функціональні можливості програмного забезпечення ArcGIS. Протягом цього курсу ви будете працювати з різними інструментами ArcGIS, збирати та систематизовувати дані, створювати та публікувати карти і вирішувати різноманітні географічні задачі.


Цей курс призначений для ознайомлення з ключовою функціональністю та найбільш важливими робочими процесами . Курс допоможе користувачам ознайомитися з концепціями ArcGISPro такими як: організація роботи в проекті, стрічковий інтерфейс та нові інструменти для візуалізації даних. Пройшовши курс ви отримаєте навички для початку роботи над власними проектами, а також для подальшої роботи з ArcGIS Pro на професійному рівні.